FAZA. UE. Łukasz Przyborowski


CZŁONEK GRUPY MOSTY I DROGI
CZŁONEK GRUPY MOSTY I DROGI

PARTNER STRATEGICZNY

Na rynku jesteśmy obecni od wielu lat. Z mało znanej firmy elektrycznej staliśmy się podmiotem zajmującym się elektryką na szeroką skalę. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy, a także sprawdzone, stosowane od lat rozwiązania.

 Wykonujemy wszystkie prace, które wiążą się z elektryką, domofonami, alarmami, instalacjami przeciwpożarowymi, a także elektroinstalatorstwem.

Pomiary elektryczne, instalacje, konserwacja
Pomiary elektryczne, instalacje, konserwacja

Nasza firma to przedsiębiorstwo, które świadczy kompleksowe usługi elektryczne, zachowując najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Na uwadze mamy zawsze aspekt finansowy naszych klientów, dlatego właśnie wszystkie prace są wykonywane w bardzo dogodnych i atrakcyjnych cenach. Faza potrafi idealnie dopasować się do tego, co potrzebują osoby podejmujące współpracę!

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz sprzęt do wykonywania prac elektrycznych, pomiarów oraz konserwacji sieci. Pracujemy w każdego typu obiektach, począwszy od mieszkań i domów jednorodzinnych poprzez biura, a skończywszy na obiektach przemysłowych. Pomagamy w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.

 

Faza - nowoczesna elektryka
Faza - nowoczesna elektryka

Przez wszystkie lata działalności zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń o bardzo różnej skali trudności. Posiadamy więc niezbędne doświadczenie, a także wiedzę.

 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt :


Budbaum Mosty i Drogi Sp. z o.o.

ul.Północna 27A. 16-400 Suwałki
tel./fax +48 87 737 19 23
e-mail: budbaum@mostyidrogi.pl
NIP: 8442350072
REGON: 200675252

Faza. Usługi elektrotechniczne. Łukasz Przyborowski

ul. Puchalskiego Józefa Karola 14/1, 15-197 Białystok

tel.: 513-533-221, 534-037-359

e-mail: faza.info@wp.pl

Strona: www.faza.bialystok.pl